Nejlepší rychlé půjčky pro ty, co nemají záznam v registru

Nemůžete získat půjčku od banky, ale žádný záznam v registru dlužníků nemáte? V takovém případě si můžete vybrat z velmi pestré palety různých nebankovních úvěrů. Pečlivě jsme porovnali aktuální nabídky a vybrali jsme několik osvědčených půjček, které jsou výhodné a spolehlivé.

51

Oblíbené jsou především první půjčky zdarma

Obecně nejoblíbenější jsou takové půjčky, které lze získat zadarmo. Jedná se vesměs o krátkodobé úvěry, které jsou většinou maximálně do 8 000 Kč, někdy i méně. Noví klienti je ale mají naprosto zdarma a to je velké lákadlo. Typickým zástupcem takového úvěru je např. půjčka Zaplo, která se v poslední době často vyskytuje i v televizní reklamě.

Nejlevnější je už více než rok Japonská půjčka

Pokud bychom měli rychlé půjčky porovnávat čistě podle výše poplatků, jasným vítězem by v tuto chvíli byla Japonská půjčka . Ta patří mezi rychlé krátkodobé úvěry a už více než rok ji provozuje společnost Home Credit (známý poskytovatel půjček, nákupů na splátky atd.). Japonská půjčka má samé kladné vlastnosti – napoprvé je zdarma, u opakovaných žádostí jsou poplatek velmi nízké, levné je i případné prodloužení a i sankce za nesplácení nejsou nijak extrémní. Navíc se jedná o solidní finanční společnost, která do smluv nepřidává žádné rozhodčí doložky ni jiné nástrahy a ke klientům se chová férově.

Dlouhou dobou splatnosti vyniká CreditAir

Zajímavou výjimkou mezi rychlými sms půjčkami je CreditAir. Ta se od konkurence odlišuje zejména neobvykle dlouhou dobou splatnosti první půjčky, která je 75 dní. I zde platí, že první půjčka je zdarma (maximálně do 6 000 Kč), splácení ale není jednorázové, ale na dvě části. CreditAir je tak perfektní volbou pro ty, kterým stačí jen malá částka, ale potřebují ji půjčit na delší dobu než je pouhý měsíc.

Bleskové vyřízení nabízí Kredito24

Velmi kvalitní rychlou půjčkou je Kredito24, jež vyniká zejména svojí rychlostí. Poskytovatel tohoto nebankovního úvěru, společnost Kreditech Česká republika totiž používá unikátní automatický systém, který žádosti o úvěr zpracovává a vyhodnocuje 7 dní v týdnu a 24 hodin denně po celý rok. Díky tomu tak dosahuje nejrychlejšího vyřízení půjčky, kterou můžete mít připsánu na váš bankovní účet už do 15 minut. Výše půjčky se jinak pohybuje od 1 000 do 15 000 Kč, doba splatnosti je nejvýše do 30 dnů.

Srovnávače půjček vám pomohou najít ten pravý úvěr

Nepřesvědčily vás naše tipy, nebo se prostě raději chcete podívat i na jiné nabídky půjček? Případně máte jiné požadavky a potřebujete více peněz? V tom případě vám doporučujeme použít některý z internetových srovnávačů půjček, který už je hned několik. Ve všech případech se jedná o zcela nezávislé webové projekty, které se zaměřují na podrobné a přehledné srovnání půjček a to nejen bankovních, ale zejména nebankovních. U jednotlivých nabídek nechybějí ani recenze, zkušenosti klientů, tabulky splátek, kontaktní údaje a řada dalších informací, které se vám určitě budou hodit. Nezanedbatelnou a podstatnou výhodou je i to, že tyto portály obsahují pouze bezpečné a ověřené nabídky, nikdy v nich nenajdete žádné podvodné úvěry.

Právě na podvodné půjčky si dávejte velký pozor – takových nabídek je plný internet a určitě nechcete přijít o svoje peníze. Proto nikdy neplaťte za půjčku nic předem a nevolejte na žádná čísla pro sjednání úvěru – vše lze vyřídit online, případně osobně. Poskytovatele si pak raději vždy prověřte předem na internetu.

Nejlepší rychlé půjčky pro ty, co nemají záznam v registru
4 (80%) 1


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *