Kde si půjčit bez registru co nejvýhodněji

Půjčky bez registru získávají na oblibě čím dál více s tím, jak roste počet osob, které mají záznam v registru dlužníků. Půjčky bez registru jsou pro mnoho klientů jediným způsobem, jak získat potřebný finanční obnos. Půjčky naleznete například za pomoci online srovnání. Zajímavé informace o registrech dlužníků vám poskytne Wikipedia.com.

Peníze

 

  • Co je registr dlužníků

 

V České republice jsou čtyři registry dlužníků, do kterých vkládají informace o klientech bankovní i nebankovní subjekty. Nejde vždy jen o dluhy u půjček, ale také u telefonních operátorů, dodavatelů energií a dalších služeb.

SOLUS – nejobávanější registr, které prověřují mnohé banky i nebankovní společnosti. Zařazení jste zde v případě, že neuhradíte 3 po sobě jdoucí splátky pojistného, půjčky nebo za energie.

CRÚ – Centrální registr úvěrů vede Česká národní banka. Zapisují se zde úvěrová závazky fyzických osob podnikatelů a právnických osob.

LLCB – je Nebankovní registr klientských informací, NRKI kde jsou zapisovány dluhy leasingové a z nebankovních půjček.

CBCB – Bankovní registr klientských informací BRKI, kde si informace o bonitě svých zákazníků výhradně banky.

 

  • Půjčky bez registru pro dlužníky

 

Máte záznam v některém z výše uvedených registru dlužníků? Pak se vám bude hodit půjčka pro dlužníky. Vybrat si můžete z celé řady poskytovatelů. Půjčka pro dlužníky umožní osobám starším 18 let si půjčit peníze i v případě, že máte záznamy v registru dlužníků nebo dokonce exekuce. Nad těmito společnostmi nemá dohled Česká národní banka a tak mají mnohem mírnější podmínky pro posouzení bonity klienta.

Půjčku můžete využít na cokoliv si vzpomenete. Nemusíte dokládat, za co jste peníze utratili. V případě rychlých půjček získáte peníze do 60 minut od schválení půjčky. Požádat si můžete za pomoci online formuláře i sms zprávy.

 

  • Vlastnosti půjčky pro dlužníky

 

Půjčky bez registru jsou užitečné pro všechny, kdo by nezískali půjčku v bance. Pokud máte exekuce, je ideální volbou půjčka se zástavou nemovitosti. Musíte však mít k dispozici nemovitost kterou se za půjčku zaručíte.

Půjčky bez registru mají tyto výhody:

Není kontrolován registr dlužníků

Nedokládáte příjmy

  • Sjednání online z pohodlí domova
  • Bez poplatku předem
  • Mnoho způsobů vyplacení půjčky

Nevýhody půjčky bez registru jsou:

  • Kratší doba splatnosti
  • Vyšší úrokové sazby

Rozhodnete-li se pro půjčky bez registru, využijte stránky pujcko.cz, kde si vyberete tu nejlepší půjčku. Stačí zadat výši půjčky o kterou máte zájem, typ půjčky a okamžitě vidíte nejvýhodnější nabídku.

 

Kde si půjčit bez registru co nejvýhodněji
4.5 (90%) 2


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *